Kategórie
 
 
 
 
 

Kantar

Je úžasné mať príležitosť pracovať s ľuďmi ako Anka a Naďka. Dievčatá potvrdzujú pravdivosť vety, že "busines tvoria ľudia". V oblasti marketingu a marketingových služieb je to rozhodne tak. 
Je pravdou, že dnes môžem stretnúť veľa šikovných ľudí, ktorí sú pre mňa v práci veľkou inšpiráciou, Nie je však tak bežné stretnúť ľudí ako Anka a Naďka, ktoré vyššie uvedené slová napĺňajú viac než vrchovato. Ich skutočný prínos spočíva v unikátnej kombinácii teoretických znalostí, praktických skúseností z reálneho života, schopnosti tieto dva svety prepájať a v neposlednom rade energii a chuti veci riešiť.

Anku a Naďku môžem odporúčať na základe skúsenosti v oblasti poradenstva a konzultingu. Ako prieskumná agentúra pokrývame veľa oblastí, a napriek starostlivo budovanej kompetencii nedokážeme vždy pokryť celý záber trhu. S Ankou a Naďkou konzultujeme, ak potrebujeme pre našich klientov naše služby doplniť (napr. o reálnu skúsenosť v oblasti trade marketing), ale tiež pri vývoji niektorých nových produktov a služieb. 


Client Service Director: Ján Hudák

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia