Kategórie
 
 
 
 
 

Runtime Slovensko

Výzva:

Personálna spoločnosť Runtime začínala na Slovensku pred viac ako 15 rokmi v oblasti personálneho lízingu, kde získala popredné postavenie. Počas ďalších rokov rozšírila svoje personálne služby do všetkých oblastí vrátane executive search. Dlhodobí klienti ju však mali zaškatuľkovanú ako spoločnosť, ktorá pôsobí len v personálnom lízingu. Potrebovala zmeniť ich vnímanie a zároveň osloviť nových klientov.

ČO SME UROBILI:

Cieľom nového positioningu bolo odlíšiť personálnu spoločnosť Runtime od konkurencie a zlepšiť jej vnímanie na trhu. Využili sme na to naše štandardné postupy a definovali sme jej Why (Prečo). Pripravili sme aj ponuku jej služieb, definovali sme ich pridanú hodnotu oproti konkurencii, názvy a zmysel existencie spoločnosti Runtime. Navrhli sme selling story pre obchodnú stratégiu a vyvinuli kľúčový vizuál, ktorý podčiarkuje komunikačný odkaz: Runtime – spoľahlivý most v personalistike. Z celého procesu nám vyšli aj dve úplne nové služby, ktoré reagujú na aktuálne výzvy personálneho trhu - Dream kariéra a Dream tím.

SPÄTNÁ VÄZBA:

Páčil sa mi individuálny prístup na rozdieľ od veľkých zabehnutých agentúr, ktoré stavajú na svojom mene. Vtedy sa stráca kvalita, osobný prístup a výnimočnosť služby. Levosphere hľadá výnimočnosť človeka a na tom stavia aj produkty. Veľmi sa mi páčilo, ako urobili analýzu trhu a ako na nej aj postavili aj to ostatné. Milo ma to prekvapilo.  

CEO: Beata Markovičová
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia