Kategórie
 
 
 
 
 

event Creative Summit

Výzva:

Úspešná spoločnosť Creative Sites, ktorej doménou je tvorba e-shopov na Slovensku, sa rozhodla zrealizovať konferenciu Creative Summit. Jej zámerom bolo ponúknuť slovenským e-shopistom konferenciu, ktorej hlavným cieľom je vzdelávanie a zdieľanie cenného know-how bez zbytočných komerčných rečí. Oslovili nás, pretože nemali s podobným podujatím ešte skúsenosti a chceli pripraviť naozaj špičkovú konferenciu.

Čo sme urobili:

Pripravili sme prieskum trhu, v ktorom si Creative Sites zistila preferencie svojich klientov, ich očakávania a aké majú skúsenosti z podobných konferencií. Následne sme Creative Sites sprevádzali formou workshopov celou prípravou eventu. Spolu sme si definovali konkurenčnú výhodu konferencie, jej financovanie, ciele a krédo. Následne sme pripravili stratégiu, ponuky pre sponzorov, médiá a spíkrov. Navrhli sme krízový plán, zoznam rizík a komunikačný plán. Creative Summit mal naozaj výborný ohlas a aj na základe toho nás spoločnosť Creative Sites oslovila na ďalšiu spoluprácu na ich firemnej marketingovej stratégii.

Spätná väzba:

Anka a Naďa sú skúsené, milé, vtipné a pohotové. Vždy majú skvelé nápady ku každej téme. Presvedčili nás pri tvorbe stratégie a značky nášho nového eventu tak, že s nimi chceme spolupracovať aj na našej značke. Presne toto sme potrebovali - prehľad, skúsenosti a hotové marketérky.

Majiteľka: Jana Zajícová
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia